У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Одеса Івано-Франківськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Львів, Красне, Хмельницький, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.27 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 04.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Одеса