У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Одеса Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Затишшя, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.35, 18.18 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.18, 10.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Ш Одеса Чернівці 16.35
Одеса-Головна
07.18
Івано-Франківськ
14 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
026О Одеса Рахів 18.18
Одеса-Головна
10.17
Івано-Франківськ
15 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Одеса