У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Одеса Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Ходорів, Львів, Красне, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.19 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 08.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Одеса Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Одеса - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Одеса – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Одеса - Івано-Франківськ можна від 234.05 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 18.19
Одеса-Головна
08.49
Івано-Франківськ
14 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 18.19
Одеса-Головна
08.49
Івано-Франківськ
14 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Одеса