У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Основа - Закомельська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Основа - Закомельська:

Поточний розклад електричок Основа - Закомельська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 20 хв зі станції Основа і прибуває на станцію Закомельська о 10 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6427 сполученням Харків-Левада - Букине, в цьому випадку поїздка займе 3 г 18 хв. Між станціями Основа і Закомельська цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Передвузлова(11.14), Звидки(11.47), Будинок Відпочинку(12.25), Сезонна(13.28), Бабариківська(14.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Основа - Закомельська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Основа Закомельська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Основа - Закомельська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Основа та Закомельська – 108.0 км. Ціна квитка на електричку Основа Закомельська складає 33.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6403 Харків Ізюм 07.20
Основа
10.05
Закомельська
2 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути
6427 Харків Букине 11.08
Основа
14.26
Закомельська
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Ізюм 14.15
Основа
17.17
Закомельська
3 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Основа -Закомельська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Основа — Закомельська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Закомельська — Основа