У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Закомельська - Основа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Закомельська - Основа:

Поточний розклад електричок Закомельська - Основа включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 38 хв зі станції Закомельська і прибуває на станцію Основа о 20 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 3 г 23 хв. Між станціями Закомельська і Основа цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Маяк(12.00), Сезонна(12.57), Занки(13.41), Дружний(14.19), Удянська(14.50), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Закомельська - Основа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Закомельська Основа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Закомельська - Основа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Закомельська та Основа – 126.8 км. Ціна квитка на електричку Закомельська Основа складає 39.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 05.31
Закомельська
08.54
Основа
3 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 11.48
Закомельська
15.11
Основа
3 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6404 Ізюм Харків 17.38
Закомельська
20.31
Основа
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Закомельська -Основа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Закомельська — Основа

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Основа — Закомельська