У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рафалівка - Фастів-1:

Розклад поїздів Рафалівка Фастів-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Рафалівка Фастів-1 найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Сарни, Клесів, Томашгород, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.53 зі станції Рафалівка, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 08.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рафалівка Фастів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рафалівка - Фастів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рафалівка - Фастів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рафалівка – Фастів-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 23.53
Рафалівка
08.23
Фастів-1
8 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 23.53
Рафалівка
08.23
Фастів-1
8 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рафалівка -Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Фастів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів-1 — Рафалівка