У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Бахмач-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Бахмач-Пас.:

Розклад поїздів Рахів Бахмач-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Бахмач-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Тернопіль-Пас., Бровари, Дарниця, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Бахмач-Пас. прибувають вони відповідно о 06.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Бахмач-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Бахмач-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рахів - Бахмач-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Бахмач-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
06.58
Бахмач-Пас.
21 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Бахмач-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бахмач-Пас. — Рахів