У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Бровари
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Бровари:

Розклад поїздів Рахів Бровари на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Бровари найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Бровари прибувають вони відповідно о 04.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Бровари є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Бровари складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рахів - Бровари можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Бровари залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
04.23
Бровари
18 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Бровари можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Бровари

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бровари — Рахів