У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Фастів-1:

Розклад поїздів Рахів Фастів-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Фастів-1 найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Лазещина, Вороненко, Ворохта, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.30, 19.37 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 07.55, 11.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Фастів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Фастів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахів - Фастів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Фастів-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
56 Рахів Київ 16.30
Рахів
07.55
Фастів-1
15 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
256 Рахів Київ 19.37
Рахів
11.52
Фастів-1
16 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Фастів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів-1 — Рахів