У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Суми
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Суми:

Розклад поїздів Рахів Суми на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Суми найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Вінниця, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 09.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Суми є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Суми складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рахів - Суми можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Суми залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
09.56
Суми
1 д 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Суми

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми — Рахів