У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Ворожба
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Ворожба:

Розклад поїздів Рахів Ворожба на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Ворожба найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Хмельницький, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Ворожба-Пас. прибувають вони відповідно о 08.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Ворожба є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Ворожба складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Рахів - Ворожба можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Ворожба залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
08.39
Ворожба-Пас.
22 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Ворожба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Ворожба

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворожба — Рахів