У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Ковель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Ковель:

Розклад поїздів Рейовець Ковель на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Ковель найчастіше зупиняються на станціях Хелм Място, Хелм-Головний, Ягодин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.46 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Ковель прибувають вони відповідно о 05.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Ковель є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Ковель складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Ковель можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Ковель залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 20.46
Рейовець
05.16
Ковель
8 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Ковель

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ковель — Рейовець