У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рейовець - Ягодин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рейовець - Ягодин:

Розклад поїздів Рейовець Ягодин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рейовець Ягодин найчастіше зупиняються на станціях Хелм Място, Хелм-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.46 зі станції Рейовець, в кінцевий же пункт Ягодин прибувають вони відповідно о 04.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рейовець Ягодин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рейовець - Ягодин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рейовець - Ягодин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рейовець – Ягодин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
68 Варшава Київ 20.46
Рейовець
04.18
Ягодин
7 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рейовець -Ягодин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рейовець — Ягодин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ягодин — Рейовець