У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Чоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Чоп:

Розклад поїздів Рівне Чоп на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Чоп найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Дубно, Радивилів, Броди, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.02 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Чоп прибувають вони відповідно о 06.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Чоп є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Чоп складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Чоп можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Чоп залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Чоп можна від 282.70 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Луцьк Ужгород 19.02
Рівне
06.20
Чоп
11 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Чоп

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чоп — Рівне