У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Дарниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Дарниця:

Розклад поїздів Рівне Дарниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Дарниця найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.41 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Дарниця прибувають вони відповідно о 23.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Дарниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Дарниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рівне - Дарниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Дарниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Дорохуск Харків 17.41
Рівне
23.52
Дарниця
6 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .