У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Фастів-1:

Розклад поїздів Рівне Фастів-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Фастів-1 найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.26 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 21.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Фастів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Фастів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рівне - Фастів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Фастів-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Фастів-1 можна від 175.30 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 17.26
Рівне
21.33
Фастів-1
4 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Фастів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів-1 — Рівне