У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Фастів:

Розклад поїздів Рівне Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Фастів найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.26 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 21.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рівне - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Фастів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Фастів можна від 175.30 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 17.26
Рівне
21.33
Фастів-1
4 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Рівне