У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Гребінка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Гребінка:

Розклад поїздів Рівне Гребінка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Гребінка найчастіше зупиняються на станціях Шепетівка, Бердичів, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.16 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Гребінка прибувають вони відповідно о 08.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Гребінка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Гребінка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рівне - Гребінка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Гребінка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Хелм Харків 00.16
Рівне
08.00
Гребінка
7 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Гребінка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гребінка — Рівне