У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Коростень:

Розклад поїздів Рівне Коростень на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Коростень найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.59 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 03.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Коростень є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Коростень складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Коростень можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Коростень залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Коростень можна від 148.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
98 Ковель Київ 22.59
Рівне
03.26
Коростень
4 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Коростень

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень — Рівне