У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Миронівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Миронівка:

Розклад поїздів Рівне Миронівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Миронівка найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Миронівка прибувають вони відповідно о 04.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Миронівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Миронівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Миронівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Миронівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
04.09
Миронівка
6 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Миронівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миронівка — Рівне