У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - П'ятихатки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - П'ятихатки:

Розклад поїздів Рівне П'ятихатки на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рівне П'ятихатки найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Біла Церква, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 09.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне П'ятихатки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - П'ятихатки складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - П'ятихатки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – П'ятихатки залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - П'ятихатки можна від 339.85 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
09.28
П'ятихатки-Пас.
12 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — П'ятихатки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки — Рівне