У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Свалява:

Розклад поїздів Рівне Свалява на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Свалява найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Дубно, Радивилів, Броди, Красне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.02 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 04.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Свалява є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Свалява залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рівне - Свалява можна від 218.08 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Луцьк Ужгород 19.02
Рівне
04.34
Свалява
9 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Рівне