У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Цвіткове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Цвіткове:

Розклад поїздів Рівне Цвіткове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Цвіткове найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.10 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Цвіткове прибувають вони відповідно о 05.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Цвіткове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Цвіткове складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Цвіткове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Цвіткове залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 21.10
Рівне
05.16
Цвіткове
8 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Цвіткове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Цвіткове — Рівне