У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне-Волинське - Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокитне-Волинське - Коростень(всі вокзали):

Розклад поїздів Рокитне-Волинське Коростень(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рокитне-Волинське Коростень(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Остки, Олевськ, Білокоровичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.53 зі станції Рокитне-Волинське, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 04.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокитне-Волинське Коростень(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокитне-Волинське - Коростень(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рокитне-Волинське - Коростень(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокитне-Волинське – Коростень(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 01.53
Рокитне-Волинське
04.06
Коростень
2 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 01.53
Рокитне-Волинське
04.06
Коростень
2 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокитне-Волинське -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне-Волинське — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень(всі вокзали) — Рокитне-Волинське