У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне-Волинське - Коростень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рокитне-Волинське - Коростень:

Розклад поїздів Рокитне-Волинське Коростень на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Рокитне-Волинське Коростень найчастіше зупиняються на станціях Остки, Олевськ, Білокоровичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.53 зі станції Рокитне-Волинське, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 04.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рокитне-Волинське Коростень є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рокитне-Волинське - Коростень складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рокитне-Волинське - Коростень можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рокитне-Волинське – Коростень залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 01.53
Рокитне-Волинське
04.06
Коростень
2 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
132 Львів Дніпро 01.53
Рокитне-Волинське
04.06
Коростень
2 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рокитне-Волинське -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне-Волинське — Коростень

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень — Рокитне-Волинське