У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Миргород
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ромодан - Миргород:

Розклад поїздів і електричок Ромодан - Миргород на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 5. Перший поїзд відправляється зі станції Ромодан вночі о 00 г 29 хв і прибуває на кінцеву станцію о 00 г 55 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ромодан о 17 г 55 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ромодан до пункту прибуття Миргород становить 0 г 25 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 17 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 32 хв.
Деякі поїзди від станції Ромодан до станції Миргород курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ромодан - Миргород проїжджають через такі станції і населені пункти як: 209 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ромодан - Миргород, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Миргород можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Ромодан до станції Миргород можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 17.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ромодан -Миргород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Миргород

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Миргород — Ромодан

За маршрутом Ромодан - Миргород курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ромодан - Миргород Показати тільки електрички сполученням Ромодан - Миргород