У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Чуднів-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Чуднів-Волинський:

Розклад поїздів Роздільна Чуднів-Волинський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Чуднів-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.12 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Чуднів-Волинський прибувають вони відповідно о 02.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Чуднів-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Чуднів-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Чуднів-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Чуднів-Волинський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 18.12
Роздільна-1
02.53
Чуднів-Волинський
8 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Чуднів-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Чуднів-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чуднів-Волинський — Роздільна