У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Капустине
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Капустине:

Розклад поїздів Роздільна Капустине на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Капустине найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Капустине прибувають вони відповідно о 00.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Капустине є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Капустине складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Капустине можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Капустине залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 18.29
Роздільна-1
00.32
Капустине
6 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Капустине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Капустине

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Капустине — Роздільна