У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Карпати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Карпати:

Розклад поїздів Роздільна Карпати на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Карпати найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Злочів, Воловець, Славське, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Карпати прибувають вони відповідно о 07.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Карпати є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Карпати складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Карпати можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Карпати залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
07.23
Карпати
15 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Карпати

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Карпати — Роздільна