У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Новомиргород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Новомиргород:

Розклад поїздів Роздільна Новомиргород на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Новомиргород найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Врадіївка, Первомайськ-на-Бузі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Новомиргород прибувають вони відповідно о 01.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Новомиргород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Новомиргород складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Новомиргород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Новомиргород залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 18.29
Роздільна-1
01.33
Новомиргород
7 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Новомиргород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Новомиргород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новомиргород — Роздільна