У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Роздільна Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Красне, Карпати, Свалява, Воловець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 08.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Ужгород(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна - Ужгород(всі вокзали) можна від 507.71 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
08.58
Ужгород
17 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Роздільна