У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Ужгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Ужгород:

Розклад поїздів Роздільна Ужгород на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Ужгород найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Красне, Карпати, Свалява, Воловець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 08.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Ужгород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Ужгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Ужгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Ужгород залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна - Ужгород можна від 507.71 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
08.58
Ужгород
17 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Ужгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород — Роздільна