У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Воловець:

Розклад поїздів Роздільна Воловець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Воловець найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Воловець прибувають вони відповідно о 06.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Воловець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Воловець складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Воловець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Воловець залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
06.34
Воловець
14 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Воловець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Воловець — Роздільна