У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Галич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Галич:

Розклад поїздів Роздільна-1 Галич на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Галич найчастіше зупиняються на станціях Затишшя, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.27 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Галич прибувають вони відповідно о 08.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Галич є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Галич складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Галич можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Галич залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 19.27
Роздільна-1
08.18
Галич
12 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 19.27
Роздільна-1
08.18
Галич
12 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Галич

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Галич — Роздільна-1