У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Галич - Роздільна-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Галич - Роздільна-1:

Розклад поїздів Галич Роздільна-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Галич Роздільна-1 найчастіше зупиняються на станціях Ходорів, Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.22 зі станції Галич, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 07.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Галич Роздільна-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Галич - Роздільна-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Галич - Роздільна-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Галич – Роздільна-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Ясіня Одеса 18.22
Галич
07.22
Роздільна-1
13 г Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Чернівці Одеса 18.22
Галич
07.22
Роздільна-1
13 г Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Галич -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Галич — Роздільна-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна-1 — Галич