У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Козятин-1:

Розклад поїздів Роздільна-1 Козятин-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Козятин-1 найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Крижопіль, Слобідка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.12, 22.35 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 01.25, 04.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Козятин-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Козятин-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Козятин-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Козятин-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Козятин-1 можна від 540.09 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 18.12
Роздільна-1
01.25
Козятин-1
7 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 22.35
Роздільна-1
04.24
Козятин-1
5 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Козятин-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин-1 — Роздільна-1