У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Київ:

Розклад поїздів Роздільна-1 Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Київ найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Ім. Тараса Шевченка, Бориспіль, Гребінка, Драбове-Барятинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.29, 22.35 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 09.03, 06.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Київ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Київ можна від 372.14 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148 Одеса Київ 18.29
Роздільна-1
09.03
Київ-Пас.
14 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 22.35
Роздільна-1
06.45
Київ-Пас.
8 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Роздільна-1