У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Мукачево:

Розклад поїздів Роздільна-1 Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Красне, Свалява, Воловець, Славське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.47 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 07.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Мукачево залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна-1 - Мукачево можна від 288.97 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.47
Роздільна-1
07.40
Мукачево
15 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Роздільна-1