У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Біла Церква
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Біла Церква:

Розклад поїздів Рожище Біла Церква на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Біла Церква найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Луцьк, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Біла Церква прибувають вони відповідно о 03.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Біла Церква є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Біла Церква складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Біла Церква можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Біла Церква залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 18.24
Рожище
03.04
Біла Церква
8 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Біла Церква

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Біла Церква — Рожище