У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Козятин:

Розклад поїздів Рожище Козятин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Козятин найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Луцьк, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 01.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Козятин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 18.24
Рожище
01.02
Козятин-1
6 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
78 Ковель Одеса 18.24
Рожище
01.02
Козятин-1
6 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Рожище