У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Олександрія:

Розклад поїздів Рожище Олександрія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Бердичів, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 08.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Олександрія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Олександрія залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 18.24
Рожище
08.11
Олександрія
13 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Рожище