У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - П'ятихатки-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - П'ятихатки-Пас.:

Розклад поїздів Рожище П'ятихатки-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Рожище П'ятихатки-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Бердичів, Користівка, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 09.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище П'ятихатки-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - П'ятихатки-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - П'ятихатки-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – П'ятихатки-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 18.24
Рожище
09.28
П'ятихатки-Пас.
15 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — П'ятихатки-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки-Пас. — Рожище