У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Ярошенка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Ярошенка:

Розклад поїздів Рожище Ярошенка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Ярошенка найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Полонне, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.24 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Ярошенка прибувають вони відповідно о 03.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Ярошенка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Ярошенка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Ярошенка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Ярошенка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 18.24
Рожище
03.48
Ярошенка
9 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Ярошенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Ярошенка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ярошенка — Рожище