У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Маневичі
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Сарни - Маневичі:

Розклад поїздів і електричок Сарни - Маневичі на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Сарни вночі о 03 г 30 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 31 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Сарни о 16 г 03 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Сарни до пункту прибуття Маневичі становить 1 г 34 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 21 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 1 хв.
Деякі поїзди від станції Сарни до станції Маневичі курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Сарни - Маневичі проїжджають через такі станції і населені пункти як: Орлівка, Желуцьк, Чарторийськ.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Сарни - Маневичі, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Сарни - Маневичі можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Сарни до станції Маневичі можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 50.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 03.30
Сарни
05.31
Маневичі
2 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 16.03
Сарни
17.24
Маневичі
1 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
113 Харків Львів 16.03
Сарни
17.24
Маневичі
1 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Сарни -Маневичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Маневичі

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Маневичі — Сарни

За маршрутом Сарни - Маневичі курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Сарни - Маневичі Показати тільки електрички сполученням Сарни - Маневичі