У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Ківерці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Ківерці:

Розклад поїздів Свалява Ківерці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Ківерці найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.04 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Ківерці прибувають вони відповідно о 11.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Ківерці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Ківерці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Свалява - Ківерці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Ківерці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
367 Ужгород Ковель 01.04
Свалява
12.16
Ківерці
11 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Ківерці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ківерці — Свалява