У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Мошонмадяровар
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Мошонмадяровар:

Розклад поїздів Свалява Мошонмадяровар на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Мошонмадяровар найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Карцаг, Татабанія, Будапешт-Келенфельд, Будапешт-Келеті, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Мошонмадяровар прибувають вони відповідно о 10.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Мошонмадяровар є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Мошонмадяровар складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Мошонмадяровар можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Мошонмадяровар залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749 Київ Відень 23.29
Свалява
10.19
Мошонмадяровар
10 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Мошонмадяровар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Мошонмадяровар

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мошонмадяровар — Свалява