У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Свалява Запоріжжя-1 на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Львів, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.37, 18.20 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.41, 13.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Запоріжжя-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Запоріжжя-1 можна від 423.64 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
39 Солотвино Запоріжжя 17.37
Свалява
13.41
Запоріжжя-1
20 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
47 Ужгород Запоріжжя 17.37
Свалява
13.41
Запоріжжя-1
20 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
3 Ужгород Запоріжжя 18.20
Свалява
13.49
Запоріжжя-1
19 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Свалява