У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Святошин - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Святошин - Рівне:

Розклад поїздів Святошин Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Святошин Рівне найчастіше зупиняються на станціях Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.16 зі станції Святошин, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 05.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Святошин Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Святошин - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Святошин - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Святошин – Рівне залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
97 Київ Ковель 22.16
Святошин
05.03
Рівне
6 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Святошин -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Святошин — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Святошин