У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Святошин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Святошин:

Розклад поїздів Рівне Святошин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Святошин найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.36 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Святошин прибувають вони відповідно о 05.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Святошин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Святошин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Святошин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рівне – Святошин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
98 Ковель Київ 22.36
Рівне
05.47
Святошин
7 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Святошин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Святошин — Рівне