У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове - Здолбунів-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове - Здолбунів-Пас.:

Розклад поїздів Синельникове Здолбунів-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове Здолбунів-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Біла Церква, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.57 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Здолбунів-Пас. прибувають вони відповідно о 07.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове Здолбунів-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове - Здолбунів-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Синельникове - Здолбунів-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове – Здолбунів-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Синельникове - Здолбунів-Пас. можна від 288.40 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 15.57
Синельникове-1
07.50
Здолбунів-Пас.
15 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове -Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове — Здолбунів-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Здолбунів-Пас. — Синельникове