У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Шепетівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Шепетівка:

Розклад поїздів Синельникове-1 Шепетівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Шепетівка найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Корсунь, Печанівка, Чуднів-Волинський, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.57 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 06.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Шепетівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Шепетівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Шепетівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Шепетівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 15.57
Синельникове-1
06.27
Шепетівка
14 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Шепетівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка — Синельникове-1