У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Здолбунів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Здолбунів:

Розклад поїздів Синельникове-1 Здолбунів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Здолбунів найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Біла Церква, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.57 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Здолбунів-Пас. прибувають вони відповідно о 07.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Здолбунів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Здолбунів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Здолбунів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Здолбунів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Синельникове-1 - Здолбунів можна від 288.40 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 15.57
Синельникове-1
07.50
Здолбунів-Пас.
15 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Здолбунів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Здолбунів — Синельникове-1